درباره ما

حمایت کاملی که می توانید به آن اعتماد کنید.
تیم حرفه ای ما دارای شهرت به سزایی از کیفیت برتر در ارائه راه حل های هوشمندانه، معقول و به صرفه برای مشتریان است. 
حقوق مهاجرت، اغلب به بیش از یک حوزة تخصصی نیاز دارد. ما در خدمت طیف گسترده ای از مشتریان هستیم و ارزش فراوانی برای رابطه با هریک از مشتریان قائل بوده و با حرمت و احترام با آنها برخورد می کنیم. هر شغلی از ژرفا و گستردگی تخصص ما سود می برد.
دفاتر وکالتی دکتر اعزازی و همکاران با 15 سال سابقه فعالیت با هدف رضایتمندی متقاضیان قصد دارد به بهترین نحو شما را راهنمایی کند . موسس این دفاتر جناب آقای دکتر شیوان اعزازی می باشد.این دفاتر در 4 کشور مختلف با همکاری وکلای مجرب دیگر مشغول به فعالیت هستند که این کشورها شامل:
ایالت متحده آمریکا ( کالیفرنیا) - انگلستان ( لندن) – اسپانیا ( مادرید) و ایران ( تهران) می باشند.
ضمنا" دکتر اعزازی تنها وکیل خارجی هستند که با مجوز کاری در ایران فعالیت می کنند.
 
 

بنیانگذار ما

دکتر شیوان اعزازی، مؤسس دفاتر حقوقی اعزازی و همکاران در کشورهای آمریکا,اسپانیا,انگلیس و ایران است.

دکتر اعزازی دارای دانش گسترده ای در حقوق مهاجرت است. وی مدرک لیسانس خود را در رشتة تجارت و امور مالی از دانشگاه هرتفوردشایر لندن/انگلستان و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی خود را با محوریت امور مالی دریافت کرده. دکتر اعزازی همچنین کارگزار مجاز کالا و سهام است و مدرک دکترا خود را در رشته حقوق از دانشگاه واشنگتن اخذ نموده است.  وی عضو انجمن وکلای  لس آنجلس و نیز انجمن وکلای اورنج کانتی است. دکتر اعزازی به زبان فارسی,انگلیسی,آلمانی نیز تسلط دارد.  


بیوگرافی اعضای شرکت

1. آقای آرین مرادی , مشاور ارشد , متولد 1370, دارای مدرک لیسانس از دانشگاه Asia Pacific Institute of Information Technology,  تسلط کامل به زبان انگلیسی.
2. خانم رها یزدانی , تنظیم مدارک و سفارت , متولد 1366, دارای مدرک فوق لیسانس حقوق بین الملل و دانشجو دکترا. با تسلط به زبان اسپانیایی.
3. آقای کامران دادخواهی پور, مشاور ارشد, متولد 1349, دارای مدرک لیسانس در رشته متالورژی, مسلط به زبان انگلیسی , کامپیوتر و نرم افزار.
4. خانم ساناز سادات میرزاده , منشی , متولد 1370, دارای لیسانس مدیریت بانکداری از دانشگاه آزاد تهران, مسلط به کامپیوتر و زبان انگلیسی.
5. آقای سعید فدایی , مشاور, متولد 1368, دارای مدرک در رشته مکانیک و حسابداری , دانشجو مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی , آشنایی به زبان انگلیسی و مسلط به کامپیوتر.